خدمات اپتیکی و نجومی

ارائه خدمات در زمینه شستشوی تلسکوپ، دوربین دوچشمی، دوربین شکاری، میکروسکوپ و سایر ادوات اپتیکی. سرویس و تعمیر انواع ابزارهای دارای عیوب اپتیکی، مکانیکی و الکترونیکی. 

تمیز کردن و شستشوی تلسکوپ و سایر ادوات اپتیکی

استفاده صحیح و نحوه سرویس و شستشوی اصولی و انجام روش درست تمیزکاری و همچنین استفاده از مواد تمیز کننده مناسب ضامن ثبات کیفیت قطعات اپتیکی شما است. بکارگیری مواد و روش‌های غیر اصولی باعث از بین رفتن پوشش سطحی قطعه شما می شود و همچنین کاهش عملکرد آن و فرسوده شدن قطعه را در بر خواهد داشت. از این رو شرکت ایپتک جهت تنظیف و شستشوی ادوات اپتیکی اعم از دوربین دوچشمی نجومی و طبیعت گردی، انواع تلسکوپ، چشمی‌های آزمایشگاهی و نجومی در محیط ایزوله و تمیز آماده ارائه خدمات در زمینه‌های سرویس کامل قطعات اپتیکی نموده است.

سرویس و تعمیر تجهیزات اپتیکی

در سال های اخیر تجهیزات اپتیکی از جمله تلسکوپ، میکروسکوپ، دوربین‌های دوچشمی نجومی و طبیعت گردی و دوربین شکاری در بین مردم رواج پیدا کرده است و به همین شکل ایرادات، عیب و خرابی تجهیزات و ادوات اپتیکی خصوصا دوربین دوچشمی به علت دوبینی یا اصطلاحا لوچ شدن و انواع تلسکوپ بیشتر شده است. به همین جهت شرکت ایپتک که بیش از 15 سال فعالیت در زمینه عیب یابی، تعمیر و سرویس و شستشوی قطعات اپتیک را داشته است، آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

مدرج سازی مقر تلسکوپ‌های دابسونی و سه پایه دوربین دوچشمی

یکی از دغدغه های رصدگران هلال ماه و منجمانی که مسلط به نقشه های آسمان شب نیستند، پیدا کردن هلال باریک ماه و اجرام آسمان است. شرکت ایپتک برای سحولت در این امر اقدام به مدرج سازی مقرهای تلسکوپ دابسونی و همچنین پایه دوربین های دوچشمی کرده است که با دقت بسیار زیاد و با قابلیت کالیبره کردن از بهترین صفحات مدرج در ایران می باشد.