Sanati Banner (2)-min

صنعت خود را با ما بسازید

Sanati Banner (1)-min

صنعت خود را با ما بسازید

planos-def-min

صنعت خود را با ما بسازید

مهندسی معکوس و ساخت قطعات صنعتی

گروه فنی و مهندسی ایپتک در کنار فعالیت های اصلی خود آماده پذیرش و اجرای انواع پروژه های ساختی صنعتی می باشد. مشتریان محترم می توانند با ارائه اسناد و نقشه های فنی، روند ساخت قطعات و یا ماشین آلات مورد نظر خود را به گروه ما واگذار کرده و در مناسب ترین زمان و با بهترین کیفیت از خدمات ایپتک بهره مند گردند.

طراحی و تحلیل مهندسی

گروه فنی مهندسی ایپتک، بر خلاف جریان حاکم بر صنعت، توانسته است با بکارگیری افراد زبده و متخصص در زمینه های مختلف مورد نیاز خود، روند اصولی طراحی و تحلیل مهندسی را در تمامی پروژه های خود سرلوحه ی کار قرار دهد. این امر موجب شده تا محصولاتی با کیفیت و دارای تراز جهانی به مشتریان ارائه شود. همچنین دانش بومی ایجاد شده در اکثر پروژه ها، باعث جلوگیری از وابستگی کشور به محصولات خارجی می شود.

طراحی و ساخت ماشین آلات و تجهیزات

مشاوره فنی طراحی و فرآیندهای ساخت

گروه فنی مهندسی ایپتک با توجه به سابقه ی حضور در صنعت کشور و برخورداری از متخصصان دانش آموخته در دانشگاه‌های برتر، دارای توان بالای طراحی، ساخت و اجرای انواع پروژه های صنعتی می باشد. ما آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه های متنوعی شامل مهندسی مکانیک، رباتیک، هوش مصنوعی و اتوماسیون صنعتی هستیم.

محصولات صنعتی

ایپتک با توجه به تجربه و تخصص خود و نیازهای ضروری کشور، برخی تکنولوژی ها و محصولات کاربردی صنعتی در زمینه های مختلف را به شکل کاملا دانش بنیان بومی سازی کرده و آماده ی پذیرش سفارشات در این حیطه می باشد.

اسپیندل های خاص صنعتی

اسپیندل های خاص صنعتی

اسپیندل، یک مجموعه ی الکترومکانیکی ست که برای چرخاندن محور ابزارگیر در ماشین­های افزار CNC مورد استفاده قرار می گیرد.…

پروژه های صنعتی

ماشین مخصوص فرز-دریل

دستگاه حکاکی صنایع دستی

دستگاه اتوماتیک برش لوله

مجموعه پیتوت و وین

بستن منو