با کمک ما صنعت خود را سریعتر، دقیقتر و بهینه تر کنید

گروه فنی مهندسی ایپتک، هدف خودر را بر روی اتوماسیون صنعتی و بهینه سازی تجهیزات و ابزار های موجود در صنعت و به روز رسانی آنها متمرکز کرده و …

مهندسی معکوس

طراحی صنعتی

ساخت قطعات

مشاوره

مدول

مدول ها

طراحی و ساخت مدول های صنعتی متناسب با نیاز مشتری در ابعاد و انواع مختلف

انواع مدول

پروژه ها

نمونه پروژه های صنعتی گروه ایپتک

دستگاه برش نوار چسب برق

این دستگاه یک مدول دو محور با دقت بالا برای برش رول های چسب برق است.

ماشین مخصوص فرز-دریل

این دستگاه به عنوان یک ماشین مخصوص تمام اتوماتیک کاملا پیشرفته، به طور کاملا منحصر به فرد و بومی و بدون هیچ گونه الگو برداری از یک دستگاه خارجی توسط گروه مهندسی ایپتک ایده پردازی، طراحی و ساخته شد. این ماشین فرایند انتقال و منظم سازی قطعات را به صورت خودکار انجام می دهد و عملیات سوراخکاری و فرزکاری را همزمان بر روی سر و ته دو قطعه انجام می دهد

دستگاه حکاکی صنایع دستی

این دستگاه بدون استفاده از چکش و ضربات پر سر و صدا می‌­تواند عمل قلم زنی بر روی فلزات ارزشمند صنایع دستی مختلف را انجام داد. دستگاه حکاکی صنایع دستی با داشتن ارگونومی مناسب دست هنرمندان خانم و آقا و در عین حال سبک، بدون سر و صدا و با کاربری آسان قابل به کارگیری در صنایع دستی است.

دستگاه اتوماتیک برش لوله

ماشین تمام اتوماتیک برش لوله به طور ویژه برای برشکاری لوله های جدار ضخیم چدنی طراحی شده است. این نوع از لوله ها از فرآیند ریخته گری گریز از مرکز چدن در قالب های مخصوص به دست می آیند و در صنایع خودروسازی به کار برده می شوند.
پیتوت

مجموعه پیتوت و وین

لوله پیتوت مشهورترین روش اندازه گیری سرعت و فشار است و دقت آن به خصوص در محاسبه فشار کل و سرعت مستقیم بالاست. برای محاسبه زوایای حرکت نیز از پره های گردان می توان استفاده کرد. ایپتک برای حصول ویژگی های ذکر شده به طور همزمان، از ترکیب لوله پیتوت با پره های گردان بهره برده است.